سالهاست نقش پررنگ تکنولوژی و اینترنت و اثربخشی حضور بر روی وب برای توسعه و رونق کسب و کارها برجسته‌تر و استفاده از ابزارهایی نظیر وب‌سایت، اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی فراگیرتر می‌شود.

آژانس دیجیتال آن با سرمایه‌گذاری بر روی منابع انسانی و توسعه دانش که مهم‌ترین رویکرد ما در مسیر پیشرفت و نوآوری است و با هدف تبدیل شدن به یک مشاور و همراه کلیدی برای کسب‌وکارهای مختلف در سال ۱۳۸۸ توسط مرتضی سیداحمدپور تاسیس گردید.

تیمی جوان و خلاق
با سرمایه‌گذاری بر روی جذب و پرورش نیروهای خلاق و تحصیل کرده در دانشگاه‌های برتر کشور، تیمی حرفه‌ای در حوزه‌ بازاریابی دیجیتال گردآورده ایم.

پایبند به تحقیق و توسعه
لازمه‌ی همگام شدن با تغییرات سریع حوزه بازاریابی دیجیتال، انجام مطالعه و تحقیق مستمر بر روی بازار است که این امر در آژانس دیجیتال آن به عنوان یک اصل کلیدی توسط تمامی واحدها شناخته می‌شود.

همراهی بلند مدت
ما همواره در تلاش هستیم تا با ارائه خدماتی مناسب به مشتریان خود رضایت‌ کامل آنان را برآورده کرده تا مشتریان ما این فعالیت مشترک را به دید یک همکاری بلندمدت ببینند.

مهم ترین اهداف آژانس بازاریابی دیجیتال آن عبارتند از؛
رونق بخشیدن به صنعت بازاریابی و تبلیغات و تغییر رویکرد تبلیغات از حالت سنتی به شیوه های معتبر علمی و استاندارد دیجیتال مارکتینگ
توسعه و رونق کسب و کار های داخلی به ویژه تولید ملی از طریق به کارگیری راهکارهای مدرن فناوری اطلاعات
تدوین برنامه های هدفمند بازاریابی و برندینگ و کمپین های تبلیغاتی اثرگذار در فضاهای محیطی و فضای مجازی
برندینگ شرکت ها و سازمان هایی که به حضور و حفظ جایگاه خود در میان رقبای صنعت خود نیاز دارند